Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie

Aktualności

30 września 2020 11:56 | Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego

2020-09-30

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jędrzejewie informuje, że od dnia 05 października 2020 roku wprowadzone zostają zmiany w rozkładzie jazdy autobusu szkolnego.

 

Przyjazdy:

poniedziałek-piątek

 

Godzina 

 

Zofiowo

7.20

Bukowiec

7.25

Gajewo

7.30

Jędrzejewo Piaski

7.35

SP Jędrzejewo

7.40

Średnica k/Krzyża

7.45

Zielonowo

7.50

Średnica Wybudowanie

7.55

SP Jędrzejewo

8.00

Kaźmierówka

8.05

Nowe Dwory

8.10

SP Jędrzejewo

8.15

Pomorska Wola

8.25

Gajewo wybudowanie

8.35

Bukowiec

8.45

Gajewo 

8.50

Jędrzejewo Piaski

8.55

SP Jędrzejewo

9.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odjazdy: kurs nr 1

Poniedziałek, środa, piątek

Wtorek

Czwartek

SP Jędrzejewo

12.40

13.45

13.45

Średnica Wybudowanie

12.45

13.50

13.50

Średnica k/Krzyża

12.50

13.55

13.55

Zielonowo

12.55

14.00

14.00

Nowe Dwory

13.00

14.05

14.05

Kaźmierówka

13.05

14.10

14.10

SP Jędrzejewo

13.15

14.20

14.30

Pomorska Wola

13.25

14.30

14.40

Gajewo wybudowanie

13.35

14.40

14.50

Bukowiec

13.40

14.45

14.55

Gajewo

13.45

14.50

15.00

Jędrzejewo Piaski

13.50

14.55

15.05

SP Jędrzejewo

13.55

15.00

15.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odjazdy: kurs nr 2

Poniedziałek-czwartek

Piątek

SP Jędrzejewo

15.25

14.35

Średnica Wybudowanie

15.30

14.40

Średnica k/Krzyża

15.35

14.45

Zielonowo

15.40

14.50

Nowe Dwory

15.45

14.55

Kaźmierówka

15.50

15.00

SP Jędrzejewo

15.55

15.05

Pomorska Wola

16.05

15.10

Gajewo

 

 

Jędrzejewo Piaski

16.10

15.15

Jędrzejewo k/Krzyża

 

 

Gajewo

16.20

15.25

Bukowiec

16.25

15.30

Zofiowo

16.30

15.35

Przeczytano: 195 razy. Wydrukuj|Do góry

PRGOK